top of page
resim2.png

Biz Kimiz

2000 yılında başlayan ticaret serüvenimiz , bugün halen merkezi İstanbul'da olmak üzere devam etmektedir.Bu ticari gelişim esnasında çeşitli ürünlerin (Osram , Phılıps , Alkan Kablo ,Viko by Panasonic , Siemens, Hes Kablo ) bayilik sisteminde toptan pazarlaması ve aktif dağıtımında ilkeli ve dürüst çalışarak , bize güvenen müşteriler oluşturduk.

 

Grubumuz; kalite , güvenilirlik ve süreklilik gösteren hizmet anlayışı ile daima Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün en büyük tedarikçileri arasında yer almaya devam edecektir. 

Elektrik aydınlatma-sektörünün tüketiciye hitap eden, yapı market, zincir market grupları vb. oluşumlarına daha nitelikli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma amacı ile kurulan firmamız, ilgili sektöre uzun yıllardır yenilik ve teknoloji ulaştırmaktadır.

Yurt genelinde yapılandığı pazarlama ağı sayesinde, Türk ve Dünyaca ünlü yapı ve zincir marketlerin Türkiye ayağına ulaşarak, profesyonel pazarlama ekibi ve geniş dağıtım ağı ile güvenilir hizmetin adresi olmuştur. Grubun partnerliğinde bulunan markaların ve ithal/imal edilen markalarımızın son kullanıcının tüketimine hazırlanarak, arzını gerçekleştirmektedir.

2000

Kuruluş Yılımız

5.000+

Çeşit Ürün Tedariği

1000+

M2 Kapalı Depo Alanı

200+

Müşteri

2000 yılında başlayan ticaret serüvenimiz , bugün halen merkezi İstanbul'da olmak üzere devam etmektedir.

Alkan Kablo

Viko by Panasonic

Ledvance

Ledram

Philips

Osram

Siemens

Varta

Elbi

Alkanlar Elektrik

Alkan Kablo

Elbi Elektrik

Ledram

Fatih Mahallesi Yakacık Cad.
37/A Sancaktepe/İstanbul

0216 561 61 32 

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube
bottom of page