hakkımızda.PNG
Meltem-Grup-İnstagram-Profil-foto.jpg

2000 yılında başlayan ticaret serüvenimiz , bugün halen merkezi İstanbul'da olmak üzere devam etmektedir.Bu ticari gelişim esnasında çeşitli ürünlerin (Osram , Phılıps , Alkan Kablo ,Viko by Panasonic , Siemens, Hes Kablo ) bayilik sisteminde toptan pazarlaması ve aktif dağıtımında ilkeli ve dürüst çalışarak , bize güvenen müşteriler oluşturduk.

 

Grubumuz; kalite , güvenilirlik ve süreklilik gösteren hizmet anlayışı ile daima Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün en büyük tedarikçileri arasında yer almaya devam edecektir. 

Elektrik aydınlatma-sektörünün tüketiciye hitap eden, yapı market, zincir market grupları vb. oluşumlarına daha nitelikli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma amacı ile kurulan firmamız, ilgili sektöre uzun yıllardır yenilik ve teknoloji ulaştırmaktadır.

Yurt genelinde yapılandığı pazarlama ağı sayesinde, Türk ve Dünyaca ünlü yapı ve zincir marketlerin Türkiye ayağına ulaşarak, profesyonel pazarlama ekibi ve geniş dağıtım ağı ile güvenilir hizmetin adresi olmuştur.

Grubun partnerliğinde bulunan markaların ve ithal/imal edilen markalarımızın son kullanıcının tüketimine hazırlanarak, arzını gerçekleştirmektedir.