VARTA-DENEME.jpg
company-image5
company-image5

press to zoom
company-image3
company-image3

press to zoom
company-image1
company-image1

press to zoom
company-image5
company-image5

press to zoom
1/3

VARTA TÜKETİCİ PİLLERİ YENILIK, YETKINLIK VE MÜŞTERI YAKINLIĞI

VARTA – İsmimiz “Made in Germany”yi ve bununla beraber 130 yılı aşkın süredir tüm dünyada takdir edilen kalite ve uzmanlığı temsil eder. Almanya'daki tek tüketici pili üreticisi olarak Almanya'yı bir iş merkezi olarak görmeye ve şirket değerlerimize gerçekten bağlı kalmaya devam ediyoruz. Sonuçta, müşterilerimize şunu dediğimizde gelecekte de bize inanmalarına devam etmelerini istiyoruz:

VARTA – SİZİN HİZMETİNİZDE!

VARTA CONSUMER, MOBİL ENERJİ ÇÖZÜMLERİNDE UZMAN

Tüketici pilleri, şarj edilebilir piller, pil şarj cihazları, ışıklar veya taşınabilir güç çözümlerinin tamamında ürünlerimiz tüketiciler arasında oldukça popülerdir. Bu, müşterilerin ihtiyaçlarına gerçekten önem veren ve onlara eksiksiz bir tüketici pili ve mobil enerji çözümü ürün grubu ile hizmet eden uzun süredir birlikte çalışan, güçlü ve deneyimli bir ekip sayesindedir.

DÜNYANIN HER YERİNDE GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

VARTA Consumer tüketici pillerinin uluslararası ana üreticilerinden biridir. Şirket Almanya, Avusturya ve İsviçre ile birlikte diğer Avrupa ülkelerinde pazar lideridir. Bu, tereddütsüz bir şekilde ürünlerimizin yüksek kalitesi sayesindedir. Bizimle “Made in Germany” sadece bir etiketten çok daha fazlasıdır, güvenilir bir kalite işareti ve devam eden geleneğin bir parçasıdır.

BİR İŞ MERKEZİ OLARAK ALMANYA

Her yıl VARTA’nın Dischingen'de bulunan tesisinde 1,5 milyarın üzerinde pil üretiliyor ve dünya genelinde dağıtılıyor. ISO 9001 ve 14001 belgelerine sahip tesiste 470'in üzerinde çalışan görev yapıyor. Ellwangen'de yönetim ve & satış Almanya, muhasebe ve finans, IT, satın alma, uluslararası pazarlama, uluslararası paketleme ve dağıtım merkezinde 510 kişi çalışıyor.