top of page

Şerit LED Nasıl Kullanılır ?


Esneklikleri ve uzun yüzeyleri aydınlatma yetenekleri ile şerit ledler, mevcut çok yönlü ışıklardan biridir. Birçok çeşitli renklerde ışık sağlayarak onları yalnızca evinizi aydınlatmak için değil, aynı zamanda ilginç estetikler yaratmak, havayı ayarlamak ve evinizin en iyi özelliklerini vurgulamak için ideal hale getirir.

İç mekan LED şeritlerini kullanmanın 3 yolu :

1. Tavanı Led Şeritlerle HizalayınAkıllı LED şeritler yalnızca bir fiş gerektirdiğinden ve bir uygulama veya diğer akıllı aksesuarlarla kontrol edilebildiğinden, uyumlu bir duvar anahtarına veya evinizin elektriğine bağlanması gereken standart LED şeritlerden çok daha kolaydır.

2. Merdivenleri Sıralayın

Merdiven altı LED aydınlatma iki şekilde yapılabilir - her bir basamağın altında veya tüm merdivenin kenarı boyunca - ancak daha kolay yol ikincisidir, çünkü çok daha az ölçüm ve kesme gerektirir.

Kenar boyunca bir LED şerit kullanmaya karar verirken bile, yine de seçenekleriniz var: LED şeridi, döşeme veya süpürgelik içine akıllıca gizlenmiş merdivenin tabanı boyunca veya tırabzanın iç kısmı boyunca çalıştırabilirsiniz. Akıllı LED şeritlerle, yürürken ışıklarınızın otomatik olarak yanmasını sağlamak için bir hareket sensörü de ekleyebilirsiniz; bu, özellikle gece geç saatlerde merdivenlerden inen geziler için yararlıdır.

3. Nesneleri Ve Mobilyaları Vurgulayın


Gerçekten eşsiz bir atmosfer yaratmak için belirli mobilya parçalarını ana hatlarıyla belirtin.

Dinlenmek için rahat bir alan yaratmak için oturma odasındaki kanepenin altında veya arkasında bir şerit LED kullanın veya en sevdiğiniz koleksiyon parçalarını öne çıkarmak için bir kitaplık veya sergileme ünitesinin raflarını sıralayın.

ŞERİT LED KULLANIM ÖRNEKLERİ :

120 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page